Eskişehir’de gerçekleştirilen bir programda iş insanları, öğrencilerle bir araya gelerek meslek hayatlarındaki tecrübelerini paylaştı ve önemli tavsiyelerde bulundu. Programda, iş dünyasında başarının kimseye altın tepside sunulmadığı vurgulandı ve öğrencilere devamlı değişim ve gelişim halinde olmanın önemi anlatıldı. Program sonunda öğrenciler ve iş insanları samimi bir ortamda sohbet etme imkanı buldu.